Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Aktualności

 • 01 luty 2019

  Koalicja Europejska

  Zapraszamy do zapoznania się z Deklaracją Koalicji Europejskiej podpisanej w Warszawie przez byłych Premierów RP Ewę Kopacz, Jerzego Buzka, Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza, Kazimierza Marcinkiewicza i Marka Belkę oraz byłych Ministrów Spraw Zagranicznych Grzegorza Schetynę, Radosława Sikorskiego. 

 • 30 styczeń 2019

  Afery PiS

  Ten tydzień był bardzo zły dla polityków PiS. Od poniedziałku ujawniane są nowe afery związane z politykami i rządem PiS. 

 • 29 styczeń 2019

  Taśmy Kaczyńskiego

  Przeczytajcie krótki tekst Piotra Kołomyckiego o tym, o co tak naprwdę chodzi w "Taśmach Kaczyńskiego". Lektura obowiązkowa!

 • 26 styczeń 2019

  Deklaracja Styczniowa

  Zapoznajcie się z tekstem Deklaracji Styczniowej przyjętej na konwencji "Kobieta, Polska, Europa"! 

 • 26 styczeń 2019

  Grzegorz Schetyna - Kobieta, Polska, Europa

  Przeczytajcie wystąpienie Przewdniczącego Grzgorza Schetyny na konwencji Kobieta, Polska, Europa

 • 26 styczeń 2019

  Relacja z Konwencji

  W sobotę w Warszawie spotkaliśmy się ponownie, jako Koalicja Obywatelska, aby zaprezentować nasze główne postulaty programowe dla kobiet! Zawierają się one w „Deklaracji Styczniowej”!

 • 23 styczeń 2019

  W sobotę zzapraszamy na konwencje Koalicji Obywatelskiej "Kobieta, Polska, Europa" na której razem z organziacjami partnerskimi rozmawiać będziemy o prawach kobiet. Zostanie również zaprezentowana „Deklaracja Styczniowa” będąca zbiorem postulatów Koalicji Obywatelskiej w zakresie zwiększenia praw kobiet, wyrównywania szans, poprawy sytuacji kobiet na rynku pracy, oraz edukacji.

 • 14 styczeń 2019

  Paweł Adamowicz nie żyje

  Z Gdańska dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska zmarł w skutek ran odniesionych podczas wczorajszego ataku nożownika w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej dramatycznej chwili łączymy się z rodziną naszego przyjaciela.