Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

785 dni Antoniego Macierewicza w MON-ie

08 lutego 2018

Poprzednia Następna
a a

Posłowie Platformy Obywatelskiej przygotowali raport podsumowujący szkodliwą działalność Antoniego Macierewicza w czasie kiedy był Ministrem Obron Narodowej. Jego dymisja przerwała zaklęty krąg niszczenia armii ale nie można zapomnieć o tym co zrobił.

Zespół ds. Bezpieczeństwa Państwa został powołany w październiku ubiegłego roku. Naszym głównym celem było pokazanie, jak wielkim zagrożeniem jest Antoni Macierewicz dla bezpieczeństwa Polski, dla bezpieczeństwa polskiej armii. Domagaliśmy się dymisji Antoniego Macierewicza, ten cel został osiągnięty, natomiast w tej chwili nie mamy żadnej wątpliwości, że PiS stara się zrobić wszystko, żebyśmy o Antonim Macierewiczu, jako o człowieku, który zdewastował polską armię, zapomnieli. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest nie dać PiS-owi zapomnieć o tym, co Antoni Macierewicz zniszczył w polskiej armii.

Zespół kierowany przez Joannę Kluzik-Rostkowską przegotował raport na temat szkodliwej działalności Macierewicza. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Powrót do Aktualności