Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Dziękujemy za każdy z milionów głosów!

Poprzednia Następna
a a

W niedzielę (7.04) spotkaliśmy się w Warszawie na wieczorze wyborczym Koalicji Obywatelskiej, gdzie Premier Donald Tusk i Prezydent Rafał Trzaskowski wstępnie podsumowali wyniki wyborów samorządowych. 15 pażdziernika powtórzył się w kwietniu - to formacje demokratyczne uzyskały zaufanie większości Polek i Polaków! Cieszymy się również z poprawy naszego wyniku z 2018 roku - według badania exit poll, niemal 5 punktów procentowych więcej obywateli zaufało Koalicji Obywatelskiej we wczorajszych wyborach.

Wg. badania exit poll IPSOSu, Koalicja Obywatelska zwyciężyła w wyborach do zdecydowanej większości sejmików wojewódzkich! Ponownie dziękujemy wszystkim z Was, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem przy urnach wyborczych!

KANDYDACI KO TRYUMFUJĄ W MIASTACH

Rafał Trzaskowski w Warszawie, Aleksandra Dulkiewicz w Gdańsku, czy Tadeusz Truskolaski w Białymstoku - to tylko kilkoro naszych kandydatów, którzy zostali Prezydentami miast w pierwszej turze głosowania! To fantastyczne wyniki, które pokazują, że ciężka praca naszych samorządowców została doceniona przez większość mieszkańców. Gratulujemy! 

W innych miastach naszych kandydatów czeka natomiast walka w drugiej turze. Już wiemy, że to Aleksander Miszalski jest zdecydowanym zwycięzcą w Krakowie, a Agata Wojda jest faworytką przed drugą turą w Kielcach. Przed nami 13 dni do drugiej tury wyborów - nie zmarnujmy ich!

Zobacz transmisję z wieczoru wyborczego! 

Publikacja sfinansowana przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA 

Powrót do Aktualności