Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej

11 lipca 2019

Poprzednia Następna
a a

Już 12 i 13 lipca spotkajmy się na Forum Programowym Koalicji Obywatelskiej, by porozmawiać o Polsce!

Na naszym dwudniowym forum odbywającym się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - przedyskutujemy kluczowe obszary programu Koalicji Obywatelskiej. Wydarzenie będzie składać się z 57 paneli tematycznych obejmujących takie tematy jak: gospodarka, zdrowie, edukacja, bezpieczeństwo, demokracja, ekologia, czyste powietrze i wiele więcej. Podczas Forum przewidujemy również wystąpienia Liderów Koalicji Obywatelskiej: Grzegorza Schetyny, Katarzyny Lubnauer i Barbary Nowackiej. 

Forum będzie podsumowaniem ponad trzyletnich prac, które toczyliśmy w klubie Platformy oraz Nowoczesnej. Będą to elementy, nad którymi dyskutowaliśmy podczas setek spotkań, które odbywały się w całej Polsce w ramach akcji POrozmawiajmy, Sprawy Polek, Polski Seniora oraz Klubów Obywatelskich. Nasze forum będzie ostatnim szlifem wszystkich rozmów, które organizowaliśmy do tej pory. 

Spośród wszystkich paneli, 4 będą szczególne: ,,Uzdrowić Polskę” prowadzony przez Przemysława Szubartowicza, ,,Uzdrowić gospodarkę” – panel, którym pokieruje Janusz Lewandowski, ,,Uzdrowić środowisko”, czyli panel, za który odpowiedzialna będzie posłanka Agnieszka Pomaska oraz panel ,,Uzdrowić służbę zdrowia”, który poprowadzi senator Tomasz Grodzki. 

Jednak na tym nasza oferta się nie kończy. Będziemy rozmawiać o tym, co interesuje Polki i Polaków, czyli o praworządności, demokracji, podatkach, prawach kobiet, sytuacji seniorów i młodych. Zaprezentujemy nasze propozycje rozwiązań problemów oraz przedstawimy swój program dla lepszej Polski. 

Część dyskusji odbędzie się w namiocie społecznym przed Pałacem Kultury - będzie to część otwarta dla każdego, kto chce z nami porozmawiać, a my zachęcamy do tego wszystkich! #POrozmawiajmy!

Zapraszmy również do obejrzenia transmisji z wydarzenia, która bedzie dostępna na naszym kanale oraz stronie internetowej Koalicji Obywatelskiej. 

Do zobaczenia!

#ForumProgramoweKO

 

Galeria

Powrót do Aktualności