Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

#Koalicja276

08 lutego 2021

Poprzednia Następna
a a

Czas na zmiany!

Liczby nie kłamią, już dzisiaj jesteśmy w stanie wygrać. Ale to nie wystarczy… W sobotę zaprezentowaliśmy to, co jest niezbędne, by realizować opozycyjne postulaty.

276 to liczba posłów, która jest potrzebna do obalenia prezydenckiego weta. Rozmawiając o #Koalicja276 proponujemy opozycji rozmowę o przyszłości Polski. Nie przesądzamy, w jakich konfiguracjach pójdziemy do wyborów. Koalicja 276 to fundamenty, filary - to coś, co jest wspólne dla całej opozycji, bo przecież razem chcemy zmienić telewizje publiczna, chcemy odpolitycznić prokuraturę, przywrócić rolę Krajowej Rady Sądownictwa, Sąd Najwyższy wyrwać z łap polityków i wreszcie naprawić Trybunał Konstytucyjny, by już nigdy więcej na skutek takich decyzji ludzie nie byli zmuszeni do wychodzenia na ulicę.

Platforma zmienia się dla Was. Wyciągnęliśmy wnioski. Nie tylko wiemy jak zmienić Polskę, w sobotę chcieliśmy Wam to pokazać. Jeśli, nie mieliście okazji obejrzeć naszej prezentacji, zachęcamy, by zajrzeć na stronę naszego projektu https://koalicja276.pl Wyszczególniliśmy dla Was najważniejsze obszary, na których powinna skupić się współpraca opozycji. Na stronie możecie też przekazać nam swoje sugestie, gorąco Was do tego zachęcamy. 

Platforma powstała z siły obywateli. I 20 lat później nic tego nie zmieniło..

Zobacz transmisje sobotniego wydarzenia: 

Powrót do Aktualności