Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

#MeetUpPO

26 maja 2022

Poprzednia Następna
a a

Ruszamy z nowym projektem „Meet Up – Nowa Generacja Platformy”. To nowoczesny format szkół letnich Platformy Obywatelskiej, które będą się odbywać w czterech edycjach regionalnych. Pierwsze spotkania z uczestnikami z województwa małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego odbędą się w dniach 17-19 czerwca. Startujemy w Gołkowicach Górnych.

Nowa propozycja została przygotowana z myślą o młodych ludziach, między 18 a 35 rokiem życia, którym bliskie są wartości demokratycznego państwa prawa, społeczeństwa otwartego i gospodarki wolnorynkowej. Wydarzenia będą składały się z wykładów i szkoleń, podczas których uczestnicy dołączą do Nowej Generacji Liderów, nauczą się przejmować inicjatywę i kreować otaczającą rzeczywistość.

Nowe, młode pokolenie parlamentarzystów PO to ludzie, którzy chcą swoją wiedzą i entuzjazmem dzielić się z innymi. Będziemy zachęcać do zaangażowania w sprawy polityczne i społeczne. Chcemy obudzić liderów lokalnych i skupić wokół siebie młodych, którzy razem z nami będą tworzyć PO i pójdą z nami w najbliższych wyborach po zwycięstwo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! (KLIKNIJ)

Zachęcamy do zapoznania się z konferencją prasową w tej sprawie: 

Powrót do Aktualności