Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

#MeetUpPO w Szczecinie!

11 lipca 2022

Poprzednia Następna
a a

W piątek, sobotę oraz niedzielę (8-10.07) w Szczecinie odbyła się druga edycja #MeetUpPO! 

Tym razem, podczas Meet Up PO spotkało się aż 250 uczestników, głównie z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.

To był niesamowity czas, podczas którego uczestnicy mogli brać udział aż w 12 dyskusjach na tematy polityczno-społeczne. Wśród panelistów byli parlamentarzyści oraz parlamentarzystki z Koalicji Obywatelskiej, oraz specjaliści w najważniejszych dziedzinach takich jak: ochrona zdrowia czy ekologia. 

Gościem był również przewodniczący PO - Donald Tusk, który przez dwie godziny dyskutował i odpowiadał na pytania uczestników. 
https://twitter.com/AGajewska/status/1546054181622104066

Całość tego spotkania możecie zobaczyć tutaj: 

Odbyło się również aż 5 warsztatów, między innymi ze Szkołą Liderów, gdzie można było nauczyć się, jak poznać i wykorzystywać w życiu codziennym, swój potencjał liderski. 

Uczestnicy brali udział również w Hackatonie, czyli zadaniach w podgrupach wraz z parlamentarzystami i parlamentarzystkami. To była prawdziwa walka z czasem! 

Zwieńczeniem piątkowego i sobotniego wieczoru były spotkania integracyjne przy ognisku. 

A już od 16 do 18 września odbędzie się trzeci z czterech #MeetUpPO. Tym razem będzie to spotkanie z uczestnikami z województw: śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie. Chcesz dołączyć na kolejny Meet Up? Śledź nasze media społecznościowe i dowiedz się więcej na: www.nowageneracja.platforma.org. 
 

Powrót do Aktualności