Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Obywatelski projekt likwidacji TVP INFO i abonamentu RTV

11 lutego 2021

Poprzednia Następna
a a

Rusza akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy dotyczącym likwidacji TVP INFO i opłaty abonamentowej!

Przyszedł moment na to, by upomnieć się o sprawiedliwość i zasady. Nie może być tak, że finansowana z publicznych pieniędzy podatników TVP, zajmuje się niszczeniem jednostek i grup społecznych. Pamiętamy ataki na śp. Pawła Adamowicza i wreszcie symboliczną historię, kiedy wymazano serduszko WOŚP z programu, jak za najgorszych lat PRL-u. Dzisiaj w tej sprawie trzeba powiedzieć stanowcze: dość. 

TVP pod wpływem nacisków politycznych stała się miejscem, z którego sieje się nienawiść, dzieli Polaków, szczuje przeciwko sobie grupy społeczne. To nie ma nic wspólnego z funkcją, jaką powinna pełnić Telewizja Publiczna. Dziś w istocie TVP stała się telewizją jednej partii. To nie jest normalne. 

Polacy oczekują, by w życiu publicznym było mniej agresji, jadu, wzajemnych animozji i ataków. Dziś Polacy chcą, żeby państwo przeznaczało więcej środków na służbę zdrowia. Polska będzie lepsza bez TVP INFO. Polska będzie lepsza, jeśli miliardy złotych zamiast do TVP, trafią na leczenie tych, którzy tego potrzebują. 

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o podpisywanie projektu obywatelskiego.

--> ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ SIĘ PODPISAĆ (KLIKNIJ) 

 

 

Powrót do Aktualności