Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

#PilnujęWyborów, a Ty?

Poprzednia Następna
a a

Musimy mieć pewność, że każdy głos zostanie policzony, że żaden głos nie zostanie zmarnowany! Jest nas już ponad 14 tysięcy!  

Inaugurujemy akcję  #PilnujęWyborów! Chcemy, aby w każdej komisji znalazł się ktoś, kto będzie patrzył na ręce tym, którzy liczą głosy. 

To są wybory, w których nie wystarczy zagłosować. To są wybory, w których ta demokratyczna postawa musi oznaczać, że również angażujemy się w całą procedurę wyborczą. Taka jest konieczność chwili. Taki mamy czas i jest to też wielka lekcja demokracji, postawy obywatelskich. Serdecznie wszystkich do tego namawiam: ludzi, którzy mają odpowiednie wykształcenie, jak prawników,  ludzi, którzy mają ochotę szczerze zaangażować się w ten projekt - Sławomir Nitras 

#PilnujęWyborów

Chcemy dokumentować i widzieć wszystkie nieprawidłowości, nie po to, żeby one się zdarzały, ale po to, żeby ich unikać, po to, żeby ktoś wiedział, że pilnujemy i patrzymy. Chcemy dokumentować wszystkie nieprawidłowości, wszystko - każdą niedozwoloną agitację, każdą próbę naginania przepisów przez przedstawicieli Państwowej Komisji Wyborczej lub innych przedstawicieli partii rządzącej, będziemy na pewno gotowi! 

Dowiedz się więcej!

https://okw.koalicjaobywatelska.pilnujewyborow.pl/

Posłuchaj konferencji w tej sprawie: 

Powrót do Aktualności