Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Program Polityki Zagranicznej #SilnaPolska

04 lipca 2019

Poprzednia Następna
a a

 

Jako największa partia opozycyjna czujemy wielką odpowiedzialność za przyszłość Polski, dlatego przedstawiliśmy dziś ambitny program polityki zagranicznej. 

Polska polityka zagraniczna musi służyć realizacji interesów narodowych, wspierać wzrost zamożności i bezpieczeństwa Polaków oraz umacniać pozycję międzynarodową naszego państwa. Nadrzędnym celem naszego programu zagranicznego jest trwałe zakotwiczenie silnej, zamożnej i wpływowej Polski w przestrzeni cywilizacyjnej i politycznej Zachodu. Polska ma potencjał i powinna współdecydować o kierunkach rozwoju tej wspólnoty. Tylko w jej ramach będzie można skutecznie zapewnić Polakom bezpieczeństwo i dobrobyt.

Wiemy, że wyzwania stojące przed polską polityką zagraniczną nie mogą ograniczać się do haseł. Nasz program jest kompleksowy - odpowiada na dzisiejsze wyzwania gospodarcze, cywilizacyjne i obronne. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi postulatami. Zależy nam na debacie i realnym dialogu między wszystkimi siłami politycznymi.

Program jest dostępny do pobrania tutaj --> Program Polityki Zagranicznej #SilnaPolska

Jeśli mają państwo uwagi dotyczące naszego programu - zachęcamy do kontaktu na adres mailowy -> Twojprogram@platforma.org

Powrót do Aktualności