Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

W najbliższą niedzielę zagłosuj na Koalicję Obywatelską!

11 października 2019

Poprzednia Następna
a a

Już w tę niedzielę odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Czy będziemy mieszkać w normalnym kraju, w którym ludzie się spierają, ale potem podają sobie rękę? Czy będziemy mieszkać w kraju, w którym się wyklucza, wyrzuca i piętnuje? Ty decydujesz! 

Koalicja Obywatelska to wspólnota obywateli, samorządowców, partii politycznych i organizacji pozarządowych. Naszym celem jest Polska równych szans. Sprawimy, że służba zdrowia będzie na europejskim poziomie, praca zacznie się opłacać, a Polacy będą oddychać świeżym powietrzem bez smogu. Damy Polakom możliwość wyboru, czy chcą iść na zakupy w niedzielę, żyć w legalnych związkach partnerskich, czy skorzystać z rządowego programu in vitro. Bo Koalicja Obywatelska, to Polska solidarna z drugim człowiekiem, a zarazem ceniąca wolność jednostki.

Znajdź kandydata ze swojego okręgu ---> KLIKNIJ! 

WALCZYMY O KONKRETY:

- o wyższe pensje dla mniej zarabiających (nawet o 600 zł miesięcznie więcej na rękę),

- o dodatkowe 1000 zł dla seniorów i 13-stą emeryturę,

- o lepszą opiekę w szpitalach oraz koniec piekła na SOR-ach,

- o czystsze powietrze bez smogu,

- o lepszą szkołę bez chaosu,

- o niższy ZUS dla małych przedsiębiorców,

- o większe fundusze z UE,

- o więcej kobiet w rządzie.

Zapoznaj się z naszym programem ---> KLIKNIJ!

Nie wierzcie propagandzie. Nikt nie odbierze Wam 500+, nikt nie podwyższy Wam wieku emerytalnego. To kłamstwa tych, którzy boją się utraty władzy.

Ważny jest każdy głos! Zasługujemy wszyscy na dobre państwo. Dobre dla wszystkich. Oczyśćmy politykę! Uwolnijmy Polaków od nienawiści, obłudy i politycznych toksyn. Odbudujmy wspólnotę! I razem zmieńmy Polskę na lepszą! Już w tę niedzielę idźmy wszyscy na wybory i zagłosujmy na Koalicję Obywatelska! 

Powrót do Aktualności