Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Ziobro droższy niż czereśnie.

10 maja 2022

Poprzednia Następna
a a

Minister Zbigniew Ziobro - prawdopodobnie najdroższy minister świata. Droższy nawet niż czereśnie... Czy rzeczywiście jest tyle wart? Według Polaków Ziobro jest wart 0,7 bo tyle w ostatnim sondażu ma on i jego partia.

To właśnie on blokuje ponad 700 miliardów złotych środków europejskich, które wciąż czekają na Polskę. 1/30 tej kwoty wystarczyłaby żeby dać 20% podwyżki dla całej sfery budżetowej: nauczycieli, pielęgniarek, pracowników socjalnych, urzędników niższego szczebla, ratowników etc.

Co takiego Zbigniew Ziobro ma w ręku, że prezes Kaczyński boi się usunąć tego ewidentnego szkodnika? Jakimi papierami szantażuje prezesa? 

Panie Jarosławie Kaczyński, jeśli boi się pan zagłosować przeciwko panu Ziobrze - jeśli boi się pan zagłosować za usunięciem go z rządu: opozycja może to zrobić swoimi rękami - nie musi się pan obawiać - wystarczy nie głosować. Wystarczy wstrzymać się od głosu i to wotum nieufności jakie złożymy w Sejmie przejdzie i Polska uwolni się od tego najdroższego ministra świata. 

Powrót do Aktualności