Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska
a a
Platforma Obywatelska
a a

Borys Budka zwraca się do sympatyków Zjednoczonej Prawicy

09 grudnia 2020

Poprzednia Następna
a a

W Super Ekspresie ukazał się list przewodniczącgo Borysa Budki do sympatyków Zjednoczonej Prawicy. Zachęcamy do zapoznania się z jego pełną treścią. Link z możliwością pobrania znajduje się u dołu artykułu. 

,,Musimy razem powiedzieć „nie” tym, którzy wprowadzają w kraju rządy chaosu. Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy czegoś przeciwnego: stabilności i poczucia wspólnoty. Potrzebujemy jasnych procedur i sprawnych instytucji." 

Przewodniczący Borys Budka poprosił polityków PiS, którzy rozumieją, że jedynym worgiem dla nas wszystkich jest wirus, nie Europa, opozycja albo protestujące kobiety, aby wsparli tych polityków prawicy, którzy szukają najlepszych rozwiązań dla Polski – otwartych na dialog, niezaślepionych fanatyzmem. 

,,Dziś zbędne są kłótnie, które stały się jedyną bronią Kaczyńskiego. Potrzebne jest sprawne działanie na szczeblu rządowym i samorządowym oraz doskonała współpraca z Europą. Potrzebny ponadpartyjny, długofalowy plan antykryzysowy prowadzony wspólnie przez ekspertów, rząd i opozycję. To nie jest inicjatywa jednostronna. Nie chcę przypisywać sobie autorstwa tego pomysłu. Od kilku dni płyną do nas sygnały ze strony sympatyków i polityków Zjednoczonej Prawicy, którzy także chcieliby współpracy." 

POBIERZ LIST 

 

 

Powrót do Aktualności